Manęs, Vankuverio uoste dirbančio jūrinių konteinerių konsultanto, dažnai klausia, kaip rasti konkrečiam poreikiui tinkamą jūrinį konteinerį. Šis straipsnis yra skirtas tam, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti apie jūrinio konteinerio, dar vadinamo jūriniu konteineriu, paiešką ir naudojimą. Visi, kurie lankėsi uoste, matė šias dideles plienines dėžes, kurias perkelia laivai ir kranai. Paprastai jos būna 40 pėdų ilgio ir 9 pėdų aukščio, nors jų ilgis gali būti nuo 35 iki 45 pėdų. Tai standartiniai dydžiai, nes jos telpa į tam tikras erdves laivuose, be to, yra tinkamo aukščio, kad būtų galima krauti į daugiaaukščius pastatus ar konteinerius, turinčius standartines perdangas, todėl nėra pavojaus, kad vaikščiodami jų viduje galite susitrenkti galvą. Yra daug skirtingų jūrinių konteinerių tipų ir kiekvienas jų turi skirtingą paskirtį. Jūriniai konteineriai parduoda už gerą kainą.
Kas yra jūrinis konteineris?
Jūrinis konteineris – tai konteinerinis krovinių gabenimo įrenginys. Labiausiai paplitę jūrinių konteinerių tipai turi rėmą su dviem ilgomis kraštinėmis ir dviem trumpais galais ir yra montuojami ant standartinio laivo ar geležinkelio vagono. Rėmas gali būti pagamintas iš plieno, aliuminio ar kitų medžiagų. Konteineris turi gumines tarpines aplink rėmą ir guminę tarpinę aplink duris (arba duris), kad būtų sudarytas vandeniui nelaidus sandarumas. Durys turi užraktą, kuris naudojamas konteineriui apsaugoti vežant. Priklausomai nuo dydžio ir konstrukcijos, konteineriai gali būti kraunami į krovininius laivus arba geležinkelio vagonus, intermodalinio konteinerių vežimo (ICTS). Konteineriai paprastai naudojami transportui tarp dviejų vietų, tačiau jie taip pat gali būti naudojami sandėliavimui arba gyvenamosioms patalpoms. Juos galima įsigyti arba išsinuomoti, o kiekvienas variantas turi privalumų tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims.
Kodėl turėtumėte naudoti jūrinį konteinerį?
– Universalumas – šios dėžės gali būti naudojamos įvairiai veiklai, įskaitant sandėliavimą, prekių gabenimą arba gyvenamosios erdvės sukūrimą. Konteinerius taip pat galima naudoti įvairiose pramonės šakose, įskaitant mažmeninę prekybą, žemės ūkį, statybas ir gamybą.
– Tvarumas – šiandien, didėjant aplinkosauginiam sąmoningumui, vis daugiau žmonių renkasi naudoti konteinerius kaip statybinę medžiagą. Taip yra todėl, kad jų yra daug, juos lengva gauti ir įrodyta, kad jie yra tvarūs.
– Ekonomiškumas – įsigijus naują arba naudotą konteinerį, jie yra pigus statybinės medžiagos šaltinis. Jei perkate atnaujintą konteinerį, jie yra dar ekonomiškesni. – Lengva prieiga – konteinerius galima laikyti savo nuosavame sklype, todėl jais lengva naudotis, net jei neturite daug vietos.